Lady Gaga është pa diskutim një nga këngëtaret më të suksesshme të epokës në të cilën jetojmë dhe për këtë arsye ajo është shumë e ndjekur jo vetëm në koncertet që bën, por edhe në profilin e saj në rrjetet zyrtare

Por së fundmi ajo i ka mrekulluar ndjekësit e saj me disa fotografi, që duket se pak kanë lidhje me muzikën. Ylli i muzikës botërore ka treguar trupin për 26.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Gjatë qëndrimit në Majemi, këngëtarja 31-vjeçare përfitoi për të postuar në rrjetin social disa foto me bikini. Foton ku tregonte të pasmet, Lady Gaga e shoqëroi me këtë shkrim: “Më thërrisni Princesha Pjeshkë”.

auto_gaga-1-650x3581512075853

auto_gaga11512075854

auto_gaga21512075855

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *