Porno ylli shqiptar e dashuruar në Gareth Bale (FOTO)

Published on :

Porno ylli shqiptare me emrin e skenës Breanne Benson ka një simpati të madhe për asin e Real Madridit, Gareth Bale E njohur për format e saj natyrale dhe shumë seksi, Breanne ka postuar një foto të lojtarit në Instagram mbi të cilën ka shkruar “Welshman11”, duke e përcjell atë me emotikona të ndryshme. Ajo […]

Prezantohen masat kundër përmbytjeve (VIDEO)

Published on :

Qyteti i Shkupit në bashkëpunim me UNDP-në kanë prezantuar sot projektin përmes të cilit parashikohet që të evitohet rreziku nga vërshimet për Shkupin që vijnë nga Mali Vodno dhe Mali i ZI i Shkupit. Ndonëse në Vodno, por edhe në Malin e Zi prej kohësh janë hapur kanale me qëllim parandalimin e vërshimeve, të njëjtit […]

Aksion policor në Reçicë të Vogël

Published on :

Në këto momente po ndodh një aksion policor në Reçicë të Vogël. Sipas dëshmitarëve për Tetovasot thonë se policia gjendet afër spitalit “Shëndeti” që gjendet në Reçicë të Vogël. Nuk dihet ende se pse gjithë ky aksion policor. Ndryshe ditë më parë policia ka arrestuar shumë persona që hyrën në kuvend me 27 Prill ku […]

Bora Zemani trondit me foton e fundit (FOTO)

Published on :

Gjatë ditëve të fundit moderatorja Bora Zemani dhe Dj Vin Veli janë vënë sërish në qendër të vëmendjes mediatike dhe shkak është bëtë sërish lidhja e tyre. Sipas mediave çifti i ka dhënë fundi lidhjes së tyre, ndërkohë që asnjëri prej të dyve nuk është shprehur rreth një fakti të tillë. Madje gjatë ditës së […]

Ja profesionet e vërteta të këngëtareve (FOTO)

Published on :

Muzika është një ndër pasionet e tyre më të mëdha, por duket se nuk ka qenë e mjaftueshme. Janë të shumtë artistët e skenës shqiptare që kanë vendosur të studiojnë për diçka krejt tjetër nga ajo që bëjnë realisht. Motivet e këtyre përzgjedhjeve kanë qenë të ndryshme. E pavarësisht se janë diplomuar, pak prej tyre […]

Serwer: Kosova nuk është vendi ideal për prezencë të përhershme ushtarake amerikane

Published on :

Analisti amerikan Daniel Serwer ka reaguar ndaj rekomandimeve të Këshillit Atlantik, i cili ka sugjeruar prani të përhershme amerikane në rajon, në kampin amerikan “Bondsteel”. Por, Serwer ia ka kontestuar këtë propozim duke thënë se ky kamp nuk është vendi ideal për këtë. “Do të isha i përgatitur ta marr në konsiderim një prani të […]

“Trondit” Ibrahim Kelmendi, shfaq urrejtjen ndaj Ahmet Krasniqit: Do të isha krenarë po ta kisha…

Published on :

Njëri prej themeluesve të ish Lëvizjes Popullore të Kosovës, Ibrahim Kelmendi, ka shprehur edhe një herë urrejtjen që ka ndaj kolonel Ahmet Krasniqit. Sefedin Krasniqi, publicisti dhe njohësi i zhvillimeve në vend, në faqen e tij në facebook, ka postuar dy foto, e ku në njërën prej tyre shihet një koment i Kelmendit, ku shkruan […]

“Dosti” i Ramush Haradinajt, shfaqet me një “mal” me para e dy revole përkrah kryeministrit

Published on :

Një lexues i gazetës “Bota sot”, në emalin e redaksisë sonë ka dërguar disa foto, e në të cilat shihet kryeministri i Republikës së Kosovë, njëherit lider i AAK-së, Ramush Haradinaj, i fotografuar me disa persona, e në bazë të fotove shihet se ata janë anëtarë të AAK-së. Por, në mesin e këtyre personave, Haradinaj […]

48-vjeçare, por Jennifer Lopez shfaqet tejet seksi

Published on :

Jeniffer Lopez edhe njëherë ka treguar se çfarë gruaje e bukur është duke marrë pjesë në fushatën e fundit të realizuar nga Guess. Ajo ka qenë pjesë e kësaj kampanje për këtë super brend. Kurse në disa fotografi të postuara në llogarinë e saj në “Instagram” ajo shihej shumë seksi dhe tërheqëse. Përveç shumë kampanjave […]