“Jap 21 mijë euro vetëm me ja prek cicat”, çmendet djali kur e shikon me gjoks jashtë

Published on :

Fabjana Hoxha është një prej vajzave që pati bërë bujë në rrjetet sociale me kërcimet e saj “twerk”, këndimet, sharjet dhe gjithçka tjetër.Ajo nuk njihte limite dhe bënte çdo veprim të mundshëm për të qenë në qendër të vëmendjes.Mbrëmjen e shkuar Fabjana, vajza nga Durrësi që dikur quante veten “Fabjana C4”, ishte e ftuar në […]

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…

Published on :

Shokuese: Genta Ismajli flet pas videos qe i doli duke e bërë me Noizyn, ajo thotë se e bëra me të përshkak se ai gjithmon më ka…Dihet qe Genta Ismajli kishte shume lidhje dashurie me shumë reper të tjerë. Duke perfshir këtu Getin, Noyzin e shumë të tjerë. Një kohë të gjatë flitej për një […]

Kjo 18-vjeçare s’ka vetëm talent, por është sportistja më seksi e vitit (FOTO)

Published on :

Disa femra nuk shquhen vetëm për anën e tyre sportive, por edhe për bukurinë. Alica Schmidt është nga Gjermania dhe është cilësuar si atletja më të bukur në botë. 18-vjeçarja është atlete e garave 200, 400 dhe 800 metra, ndërsa pritet të tërheqë vëmendjen në Lojërat Olimpike që do të mbahen në Tokyo, në 2020-ën. […]

Taksisti i bërë “tapë”: Pasi theu portën, tërhoqi zvarrë punëtorin e parkingut (Video)

Published on :

Një taksist mund të përballet me dënim deri në 7 vite burg, pasi nuk pranoi të ndalet në një shkelje trafiku. Pas kësaj, ai tërhoqi zvarrë 30 metra një punëtor parkingu, dhe theu një portë në aeroportin e Vnukovës të Moskës. Incidenti, i kapur në kamerat e sigurisë, dhe i dëshmuar nga dhjetëra kalimtarë, përcjell […]

Sulm me armë në SHBA, qëllohen 5 policë, njëri vdes (VIDEO)

Published on :

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kolorado, SHBA. Mediat thonë se pesë punonjës policie janë qëlluar, ku njëri prej tyre ka gjetur vdekjen. Ata i ishin përgjigjur një incidenti që kishte ndodhur në Douglas County, në jug të Denverit. Zyra e Sherif të Qarkut Douglas njoftoi se ishte lëshuar një “kod i kuqe”, si […]

“30 deputetë ma kanë lypur”, banakierja e Parlamentit trondit me deklaratën e saj (FOTO)

Published on :

Një ish-banakiere e Parlamentit anglez i ka lënë të tronditur të gjithë së fundmi me deklaratën e saj. Alice Baile, 25-vjeçe, e cila ka punuar në lokalin e Parlamentit për më shumë se 4 vite tha se është ngacmuar seksualisht nga deputetët. Madje, ajo i la të gjithë pa fjalë me shifrën e saktë, duke […]

Hoxha shqiptar arsyeton martesën me vajzën e axhës / Pamje

Published on :

Ka qenë shokuese për shumë shqiptarë predikimi i një hoxhe që justifikon martesën brenda familjes.Hoxhë Omer Bajrami, në një video në Youtube arsyeton martesat me vajzën e axhes apo të hallës.Sipas tij,Profeti nuk e ka bërë haram këtë lloj martese;sipas tij,haram është vetëm martesa me vajzën tende por jo edhe me rrethin e afërt familjarë.Videoja […]