U ble me bujë në fillim të këtij sezoni, por Andre Silva nuk ka mundur të fitojë zemrat e tifozëve të Milanit, të paktën deri në këtë fazë të kampionatit, por jashtë fushe situata është krejtësisht ndryshe për portugezin.

Ish-ylli i Portos ka fituar zemrën e Barbara-s. Një brune tejet simpatike, e cila është modele dhe ka shprehur publikisht simpatinë për portugezin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *