Arsenali dhe Liverpooli po përballen në stadiumin “Emirates”, në një ndeshje të çmendur. Londinezët kanë përmbysur shifrat nga 0-2 në 3-2. Të tre golat e Arsenalit u shënuan për 5 minuta. Golin barazimit e shënoi Granit Xhaka, të cilin mund ta shihni në videon e mëposhtme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *