Fabjana Hoxha është një prej vajzave që pati bërë bujë në rrjetet sociale me kërcimet e saj “twerk”, këndimet, sharjet dhe gjithçka tjetër.Ajo nuk njihte limite dhe bënte çdo veprim të mundshëm për të qenë në qendër të vëmendjes.Mbrëmjen e shkuar Fabjana, vajza nga Durrësi që dikur quante veten “Fabjana C4”, ishte e ftuar në emisionin e Arian Çanit.Fabjana kishte veshur një fustan me dekolte të hapur që i nxirrte shumë në pah gjoksin e saj dhe me sa duket kjo i paska rënë në sy edhe publikut, jo vetëm Çanit.:Ja dhe video kliko reklamen shiko videon e plote:KLIKO REKLAMEN SHIKO VIDEON:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *