Një taksist mund të përballet me dënim deri në 7 vite burg, pasi nuk pranoi të ndalet në një shkelje trafiku. Pas kësaj, ai tërhoqi zvarrë 30 metra një punëtor parkingu, dhe theu një portë në aeroportin e Vnukovës të Moskës. Incidenti, i kapur në kamerat e sigurisë, dhe i dëshmuar nga dhjetëra kalimtarë, përcjell noa.al, filloi kur shoferi, i cili ishte punësuar nga shërbimi kryesor rus Taxi Yandex, hyri në një zonë për këmbësorë në zonën e marrjes së aeroportit. Atij iu afrua më pas një punëtor parkingu. “Shoferi dukej se ishte në një gjendje të dehur dhe nuk pranoi t’i përgjigjej asnjë pyetjeje”, tha Podolskiy. Kliko mbi reklamë per ta pa VIDEO:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *