Drini Zeqon e zë lemza gjatë edicionit të lajmeve, në rrjet shpërthejnë të qeshurat

Published on :

Incidentet gjatë transmetimeve live nuk janë të panjohura dhe një rast i tillë ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për gazetarin e njohur Drini Zeqo,i cili ka qenë në edicionin e lajmeve kur i ka ndodhur një moment i sikletshëm.Teksa gazetari jepte lajmet e edicionit 19:30 në “Klan TV”, e ka kapur lemza.Në […]

Humbi djalin, por nuk mungoi në ndeshje, portieri nga Iraku prek botën me gjestin e tij

Published on :

Ky futbollist,para disa ditësh kishte humbur djalin, por ka mbledhur forcat që një ditë më pas të jetë prezent në fushën e lojës për të ndihmuar skuadrën së tij në një ndeshje shumë të rëndësishme.Djali i Alaa Ahmed vdiq të enjten, por portieri këtë lajm nuk ia ka bërë të ditur askujt, madje as shokëve […]

E talli për të mburrur Elvanën, këngëtari i kthehet ashpër Ermalit: S’di si të marrin…

Published on :

Aktori i humorit Ermal Mamaqi fundjavën që shkoi ka pasur të ftuar në emision miken e tij, këngëtaren Elvana Gjata. Gjatë intervistës u përmend fakti se Elvana ka qenë pjesë te “Ethet e së premtes”, ku është skualifikuar nga këngëtari Besmir Metani.Ermali tha:…Per me shume kliko ne reklamen me poshte dhe shiko videon e plote:

Në mars dalin para gjyqit funksionarët e BDI-së të akuzuar nga PSP-ja

Published on :

Agjencia e lajmeve Makfax raporton se funksionarët e parë të BDI-së të përfshirë në lëndën “Titanik 3” të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) do të dalin para gjykatës më 16 mars, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ejup Alimi dhe Ismet Guri akuzohen për shkatërrim të materialit zgjedhor. Lënda do të gjykohet nga gjykatësja Ola Ristova. Paraprakisht atyre u […]

Shpërthen aktivistja qytetare: Erdhi jeta në Maqedoni për kriminelët e vërtetë!

Published on :

Aktivistja e të drejtave të njeriut Meri Nikolova ka drejtuar akuza të rënda ndaj qeverisjes aktuale, duke theksuar se ajo i ka krijua jetë vetëm kriminelëve të vërtetë, ndërsa qytetarët janë duke vuajtur. Ajo përmes një postimi në facebook ka theksuar se dita ditës qytetarët po jetojnë të frikësuar, për shkak të mungesës së perspektivës. […]

Sara/ Ia dhash biznesmenit me X6 per vetem 50 euro, por ai me dha…

Published on :

Një lidhje jashtëmartësore sjell pasoja që nuk prekin vetëm dy personat e përfshirë në të. Historia e një vajze të re me një burrë të martuar është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirmëngjes shkodranë. Jam aq në stres dhe aq në udhëkryq sa dua të them fillimisht se nëse nuk keni ndonjë gjë të mirë për të […]

Çfarë dreqi është kjo krijesë, gjysme njeri gjysme … Bota ne rrezik? ( VIDEO )

Published on :

Në rrjetet sociale tashmë kanë filluar të qarkullojnë fotografi të ndryshme duke pretenduar që një eksperiment laboratorik nuk shkoi edhe sic duhet, e për të përfunduar në një njeri bricjap.Ndërkaq njerëzit në saj të këtyre fotografive dhe video’s ndjehen mjaft të frikësuar. Legjenda thotë se misteri i kësaj kafshe, apo njeriut hibrid ka origjinën nga […]

Luana Vjollca pa të brendshme? Publikon videon e nxehtë dhe i “fikson” të gjithë (VIDEO)

Published on :

Luaana Vjollca është nga ato personazhe që komentohet shumë, e kjo jo pa arsye. Moderatorja gjithnjë tërheq vëmendje për shkak të formave të saj fizike të cilat çdo vit duket se ndryshojnë, edhe pse e pyetur nëse ka ndonjë ndërhyrje estetike, e ka mohuar gjithmonë.Megjithatë, veç formave, Luana di të provokojë edhe me veshjet, ashtu […]

Besi “ngacmon” italianet para Xhensilës! Do shkriheni së qeshuri

Published on :

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më simpatike të estradës sonë. Ata kanë qenë shumë të komentuar në shtypin rozë gjatë vitit që kemi lënë pas, shkruan lajmi.net. Çifti po qëndrojnë për pushime në Itali dhe nga atje po sjellin vazhdimisht pamje të reja nga vendet që po vizitojnë. Është Besi ai i […]