Një shqiptar është shuar në lule të rinisë,ditën e sotme,pas një aksidenti tragjik në Breshia të Italisë.Mediat italiane raportojnë se 21-vjeçari shqiptar(identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur)ka humbur jetën pasi u përplas nga një i moshuar italian.Ai po udhëtonte i vetëm me një makinë tip “Citroen C2”,kur u përplas me një makinë që drejtohej nga një 63-vjeçar italian.Së bashkë me italiani udhëtonin edhe prindërit e tij,përkatësisht 90 dhe 87 vjeç,por që të gjithë jashtë rrezikut për jetën.Si për ironi të fatit,ai që ka ndërruar jetë ka qenë 21-vjeçari shqiptar,i cili është ka vdekur si pasojë plagëve të rënda.Kliko videon per te pare aksidentin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *