Moderatorja e sportit, Ilda Bejleri ka bërë vetes disa ditë pushim.

Ajo ka shkuar t’i shijoj ditët e nxehta në Dubai prej nga edhe ka publikuar foto në Instagram në të cilën duket teje seksi, shkruan lajmi.net

Por ajo çfarë vihet në pikëpyetje është se kush fshihet mbrapa fotografisë? Kjo do të zbulohet shumë shpejt ashtu siç edhe u zbulua në mënyrë indirekte se ata janë bashkë.

Kujtojmë se Ilda njihet si njëra ndër prezantueset më seksi dhe më të komentuarat. Jeta e saj private është diskutuar shpesh kur edhe është pyetur nëse e ngacmojnë futbollistët.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *