Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbeAjo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat.
Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelin që kur ishte 15 vjeç.Madje madje ajo arriti të siguronte një rol në filmin “All-Star Weekend”, në vitin 2017.Dajana shquhet për linjat trupore dhe fotot që po i vënë flakën Instagramit.kliko reklamen per ti pare fotografite

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *