Do të fejohet së shpejti me DJ Ruckus dhe Shanina Shaik po i shfrytëzon në maksimum ditët e fundit të lirisë me një festë beqarie të jashtëzakonshme në Xhamajkë.

Të hënën, 26-vjeçarja postoi një sërë fotosh “pikante” së bashku me shoqet, të cilat ishin të gjitha të veshura vetëm me bikini.

Bukuroshet i drejtuan pjesën më të mirë të tyre aparatit fotografik, duke kënaqur miliona fansat e Shaninës në Instagram.

Më pas, Shaik u nda nga shoqet për të bërë një foto “solo”.

     

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *