Jam Vlora 47 vjece jetoj ne Gjermani, erdha nga Gjermania ne Prishtine ika pak dhe nga shtepija ne fshat ishte nje komshi i cili me ruante shtepin ne fshat te gjith thonin se e ka me ta madh ne katund i kishte dalur zeri ashtu dhe deshta ta provoj e thirra xoni eja per kaffe erdhi dhe e prita me bikini, euu tha mos kshtu se smund te rri pse thash do tmi cash pantollet me tha tani po, sepse dua ta bej me ty dhe e nxorri por kur e nxerri e kishte..Ndiqe tekstin e plote ne linkun ne vijim :shtype reklamen e meposhtme dhe prit 5 sekonda per te pare videon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *