Më përdhunuan në sy të burrit, ai nuk kishte çfarë te bënte…. Ngjarja që i preku të gjithë

Published on :

Aty në fshat më pëlqente një djalë. E ndjeja vështrimin e tij kur kaloja në rrugë, por nuk guxoja të ngrija sytë sepse ky konsiderohej turp i madh. Megjithatë, do të doja që ai të më hidhte ndonjë fjalë, megjithëse unë nuk dilja kurrë vetëm, por gjithnjë e shoqëruar. Prisja se mos bëhej i gjallë […]

Ka gjokst të madh, të pasme gjigante, meshkujt lënë kokën pas saj

Published on :

Një modele e njohur me peshë më të lartë ka ndarë fotografi krah për krah me njëra-tjetrën për të treguar se sa shumë ‘Photoshop’-i mund të ndryshojë trupat.Nga zbutja e celulitit në fshirjen e të ashquajturave papërsosmëri, të gjithë e dimë se ‘Photoshop’ përdoret për të rritur në mënyrë digjitale atë se si femrat duken […]

Bukuroshja shqiptare sjell disa imazhe duke u zhveshur në ndjekje të perëndimit të diellit…

Published on :

Tika Camaj është një ndër modelet shqiptare që vazhdon të bëjë karrierë në Shtetet e Bashkuara të AmerikësAjo muaj më parë kishte konfirmuar se ka kurorëzuar lidhjen me fejesë me David Silvermanit.Pas pushimeve të festave të fundvitit, duket se ka ardhur koha që bukuroshja shqiptare t’i kthehet profesionit të modës. Shikoni fotografite duke klikuar mbi […]

Me siguri se nuk e keni ditur që Bruno Mars është më shtatshkurt se sa që shihet në klipe

Published on :

Thuhet se sekretet nuk mund t’i fsheh përmes videove montuese dhe me këtë duhet të pajtohen edhe admiruesit e Bruno Marsit.Ajo që, megjithatë, nuk mund ta mohoj është se Bruno është i shkurtër, duke provuar fotot me yje të tjerë.Por a e dini sa është i gjatë autori i hitit “24K Magic”, i cili deri […]

Zyrtarë të BDI-së kërkojnë ndihmën e mediumeve: Bëni presion Ali Ahmetit, ka pranuar emërtim sllav për Maqedoninë!

Published on :

Zyrtarë të BDI-së, të cilët dëshirojnë të mbeten anonimë, kërkojnë ndihmën e mediumeve. Të alarmuar si asnjëherë më parë, ata kërkojnë ndihmën e mediumeve “për të ndalur Ali Ahmetin të bëjë edhe një hap të dëmshëm kundër shqiptarëve”. “Ali Ahmeti ka pranuar që emri i Maqedonisë të jetë në gjuhën maqedonase, ose siç themi ne […]

“Ignasio i Kasandrës” po akuzohet për përdhunim të Shakirës

Published on :

Ai fitoi zemrat e shqiptarëve në fund të dekadës së fundit të shekullit të XX-të, kur u shfaq në serialin e famshëm “Kassandra”Aktori kryesor i kësaj telenovele, Osvaldo Rios, kujtohet si person i mirë dhe i keq, pasi ka interpretuar karaktere të tilla në këtë vepër artistike.“Luis David/Ignasio Contreras”, dy dekada pas transmetimit të serisë, […]

Fjolla Morina dhe Mr. Rex, me skena hot në fotosesionin e ri

Published on :

Stilisti i njohur kosovar Mr. Rex, tash e një kohë njihet si emri i cili ka veshur shumë fytyra të njohura publike.Ai para disa javësh ka sjellë koleksionin e tij më të ri, të cilin e ka titulluar “Royal”.Ky koleksion, që në shqip përkthehet si “koleksion mbretëror”, vë në pah veshje të bukura dhe elegante […]