Një 12 vjeçare ka sulmuar me armë zjarri 5 shokë të saj në një shkollë në Los Anxhelos.Ajo është shprehur se polici se ngjarja ka ndodhur padashje dhe se ajo nuk ka dashur që ti qëllojë.Ajo është shprehur se armën e kishte në çante dhe se në momentin që ka hedhur çantë arma është shkrepur.Një shok i saj gjithashtu është shprehur se ajo kishte menduar se arma nuk ishte e vërtetë por lodër.Kliko foton me poshte dhe shiko videon e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *