Sot u liruan nga burgu VUKAS Seferi dhe Zija Asani. “Flm Allahut i kofshim fal per cd send . Gjithve shokëve nga zemra ju dëshiroj LIRIM sa më parë nga aty ku i lash. Liri gjithveeeeeeeeee. Ju Pershendes”, ka shkruar pas daljes nga burgu, Fatmir Seferi i njohur si Vukasi, shkruan KumanovaSot.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *