Këngëtarja e mirënjohur Aida Doçi sonte ka lansuar videoklipin e saj më të ri “Më ke harru”.Në klipin e saj shihet me një look të ri, tërheqëse dhe me linjat e saja trupore super seksi. Aida kësaj herë provokoi fansat e saj me këto skena. KLIKO poshtë në fotografi për ta parë videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *