Emily Ratajkowski ka treguar gjysmën e gjoksit të saj derisa ka vazhduar promovimin e linjës së saj të bikineve.

Ajo u bë e njohur më shumë gjatë vitit 2013 kur bëri fotot nudo dhe një video luajti rolin e muzës të këngëtarit Robin Thicke.

E këtë ajo e ka bërë edhe sonte duke postuar foto të nxehta dhe reklamuar linjën e saj të bikineve që quhet Inamorata.

Supermodelja këto foto i ka postuar në instagram derisa ka treguar pothuajse gjysmën e gjinjve të saj. /GazetaExpress/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *