Publikimet e saj gjithmonë tërheqin vëmendje.Modelja shqiptare më e lakuara e kohëve të fundit, ka befasur me publikimin e saj më të fundit. Jeni mësuar ta shikoni pjesën më të madhe të postimeve të saj me sa më pak rroba…?

Por këtë herë Angela Martini, bashkëshortja e miliarderit rumun ka pozuar e veshur dhe e mbuluar mirë.Fotot e saj Angela i shoqëron me komente të veçanta, por këtë herë ajo ka mbetur pa fjalë.’Nuk di çfarë të shkruaj’ komenton bukuroshja shqiptare në foton e rrethuar nga luksi.Si gjithmonë postimi i saj është shoqëruarme mijëra ‘like’. KLIKONI poshte ne foto per ti pare fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *