Elvana Gjata është njëra ndër artistet më simpatike të estradës, shkruan Gazeta Blic.

Karriera e saj muzikore ka filluar qysh në moshë të re, ku tanimë po shijon çdo sukses të këngëve dhe hiteve të mëdha. E përveç karrierës së bujshme, këngëtarja Gjata shquhet për fizikun mëse të formësuar dhe pamjen e mrekullueshme që ka.

Ajo pothuajse me gjithë artistet e estradës ka raporte të mira, por siç duket me prezantuesen dhe aktoren Jonida Vokshi janë të pandara, ku lirisht mund të themi që Jonida është sozia e saj për shkak të ngjajshmërisë së madhe që kanë me njëra-tjetrën.

 Më poshtë shikoni imazhet dhe binduni..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *