Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private.

Prej 1 viti e gjysmë aktorja është e martuar me Kadir Dogulu, por së fundmi mediat turke raportojnë për një krizë mes tyre.

Shkak është bërë një natë që Kadir ka festuar deri orët e vona me miqtë nga njëri club në tjetrin dhe Neslihan e ka pritur në shtëpi.

Kjo zënkë është bërë shkak që dyshja të kalojë momente jo të mira.

Aktorja turke u bë e njohur për shqiptarët në serialin e famshëm turk “Kara Sevda”, në rolin e Nihan.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *