Ka 50 vite, por këngëtaren kosovare siç duket ‘Plakja e ka harruar’, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Mihrije Brahën e cila çdoherë e më shumë vazhdon të jetë më atraktive dhe të sjellë imazhe për fansat e saj. Në rrjetin social ‘Instagram’, është tejet aktive. Fotografinë e fundit që ka publikuar është gjatë një emisioni, kur këngëtares Braha veç sa nuk i duket ‘zogu’.Pavarësisht moshës ka një fizik të mrekullueshëm dhe mëse të formësuar. Ajo është e martuar me prezantuesin Naim Abazi dhe ka një djalë të quajtur Plator, që fundmi është rikthyer në muzikë. KLIKONI poshte ne foto per ti pare fotot:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *