E nxjerrin në rrugë pas konfliktit me burrin, shqiptarja bën aktin ekstrem pranë shtëpisë

Published on :

Një grua shqiptare ka ndërmarrë një akt ekstrem pas divorcit nga bashkëshorti i saj.Gruaja 54-vjeçare, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur, mësohet se ishte me origjinë shqiptare por kishte fituar nënshtetësinë italiane.Ajo ishte futur në një konflikt me ish-bashkëshortin e saj për çështje trashëgimie dhe gjykata ka vendosur se ajo duhej […]

E tmerrshme / 17-vjeçarja shet virgjërinë për një Iphone 8, shikoni çfarë i ndodh në hotel…

Published on :

Një vajzë adoleshente që nxorri në ankand virgjërinë e saj në këmbim të një iPhone 8, ka marrë një mësim të tmerrshëm.Raportohet se 17-vjeçarja e kishte postuar ‘ofertën’ në një forum në internet, ku thoshte se do të hiqte dorë nga virgjëria nëse dikush i jepte para në vlerën e një Iphone 8.Por një vlogger-e […]

Gruaja dëgjon tinguj të çuditshëm nën këmbët e saj – zjarrfikësit thyejnë trotuarin dhe gjejnë të vërtetën tronditëse! (Video)

Published on :

Një qen gjuetie Jack Russell u zhduk,dhe pronarja e deshperuar e kerkonte prej kater ditesh.Ai papritmas ishte zhdukur pas nje shetitjeje me pronaren e tij.Gina Kaiser është nga Boveney Lock në Dorney,Buckinghamshire.Ajo u shkatërrua kur mashkulli i saj i dashur,Lulu,papritmas u zhduk dhe nuk u gjet askund.Ajo vazhdoi kërkimin e saj kur dëgjoi nje lehje […]

Kumanovari “gozhdon” Ali Ahmetin: Nuk do ta bësh më gjumin rehat! Ja emri i tij (Foto)

Published on :

Aktori Ylber Murtezi i cili eshte me prejardhje pikerisht nga fshati Opaj, bashkë vendas i Rexhail Qerimit i dënuar me burg te përjetshëm apelon te familjarët: Mos shkoni te Aliu! “Ali pashe Zajazi,paska ftuar ne seli familjarët e rastit “ALFA”?!!! E ke teper vone Ali.Ku ishe deri tani kur keqperdore ne cdo cikel zgjedhor MAKTHIN […]

Trondit në emision Afërdita Dreshaj: Ajo thot se I dashuri i ri me cmonton, ndersa Shpat Kasapi nuk më bënte asgjë, ai as që di të…. (Video)

Published on :

Afërdita Dreshaj ishë e fejuara e Shpat Kasapit, ka hedhur akuza te renda drejt ti. Ai nuk ishte i duhuri për mua, unë dëshiroja një mashkull të fortë. Ajo thot se tani i dashuri i ri më bën mua shumë të lumtur, së bashku kalojm momente shumë të bukura. Ndërsa ajo në emision, thot që […]