Këngëtarja e mirenjohur shqiptare nga Tirana Zajmina Vasjari, ishte mysafire në emisionin ‘Mirage’ me c’rast rrefeu rreth jetës se saj private dhe karrierës muzikore. Zajbina atraktive, poashtu disa fjale i tha edhe rreth raportit të saj dhe këngëtarit kosovar Blero. Me kete rast njehere e mire tregoi nese ka pasur ndonjëherë diçka më shumë mes tyre, shkruan “lajmi.net”. Çka kemi të re te kengetarja Zajmina Vasjari, a po largohet ajo nga muzika dhe shumë risi të tjera qe mund t’i kuptoni dhe degjoni nese KLIKONI poshte ne foto per ta parë VIDEON:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *