Publikohet “bombë” e re: Ja biseda e “pistë” e deputetes bukuroshe shqiptare! Portali CNA.al ka publikuar një bisedë mes deputetëve të PD-së se Lulzim Bashës, Grida Duma dhe Ervin Salianji. Biseda është nxjerrë në bazë të shkëmbimit të mesazheve mes tyre përmes telefonit, e që është incizuar me kamera në Parlament, transmeton Gazeta Lajm. Në videon më poshtë mund të përcillni bisedën e plotë mes tyre:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *