Këshilla për një seks të mirë

Published on :

Thelbi për të pasur një seks të mrekullueshëm mund të jenë idetë e secilit nga parterët. Mënyra e mirë për “t’i dhënë jetë” aktivitetit tuaj seksual është të vini në zbatim idetë tuaja dhe të eksperimentoni sa më shumë. Gjërat e reja janë gjithmonë të pëlqyera. Sipas studiueses Jennifer Strailey, ka disa mënyra të cilat […]

Dafina largon të gjitha, publikohet fotoja në Instagram

Published on :

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Tash e një kohë, ajo po jeton në Amerikë ku edhe po punon drejt realizimit të ëndrrës së saj, shkruan lajmi.net.Ashtu si edhe shumë të tjerë, edhe Dafina nuk mund t’i rezistojë rrjeteve sociale në të cilat shumë shpesh pozon imazhe të reja. Në fotografinë e […]

Dua Lipa thyen edhe një rekord

Published on :

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare që tashmë ka hyrë furishëm në tregun muzikor. Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku shfaqet shumë provokative dhe në formë, transmeton Indeksonline. Aty ajo ka theksuar se ka thyer edhe një rekord me këngën e saj “IDGAF”. Këngë kjo e cila ka arritur 100 milion klikime […]

Duke i futur duart njëri-tjetrit në publik, çiftet lënë nam në mes të njerëzve

Published on :

Ndonjëherë qeniet njerëzore si të brishta nga natyra nuk mund ta përmbajnë veten dhe lënë në publik skena të padëshirueshme për masën. Sigurisht që të gjithëve na pëlqen pak kohë intime me të dashurit tanë, por ka edhe nga ata persona që këtë gjë e bëjnë pa problem edhe në publik. Fotot e mëposhtme janë […]

Kaq të bukura si keni parë asnjëherë, vajzën dhe gruan e Lutfi Hazirit (FOTO)

Published on :

Lutfi Haziri, kryetari aktual i komunës së Gjilanit ka disa vite që është i martuar me këngëtaren Myrvete Bajrami. Ata tashmë kanë edhe 4 fëmijë, por ajo që gjithmonë bie në syrin e mediave janë vajzat e Lutfiut, të cilat shquhen për linjat trupore perfekte dhe pamjen karakteristike që kanë. ‘Bëmë mama të të ngjajë’, […]

Reagon Jovani i UDB-së: Nuk e kam torturuar Ahmetin, jemi bashkëveprimtarë që nga 81-shi

Published on :

Jovani i UDB-së ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me akuzat e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti se gjoja e ka torturuar në të kaluarën. Siç shkruajnë disa mediume maqedonase, përmes një postimi në facebook Jovani sqaron se jo vetëm që nuk e ka torturuar Ahmetin, por de janë bashkëveprimtarë që nga demonstratat studentore në […]

Drini Zeqon e zë lemza gjatë edicionit të lajmeve, në rrjet shpërthejnë të qeshurat

Published on :

Incidentet gjatë transmetimeve live nuk janë të panjohura dhe një rast i tillë ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme. Bëhet fjalë për gazetarin e njohur Drini Zeqo,i cili ka qenë në edicionin e lajmeve kur i ka ndodhur një moment i sikletshëm.Teksa gazetari jepte lajmet e edicionit 19:30 në “Klan TV”, e ka kapur lemza.Në […]

Humbi djalin, por nuk mungoi në ndeshje, portieri nga Iraku prek botën me gjestin e tij

Published on :

Ky futbollist,para disa ditësh kishte humbur djalin, por ka mbledhur forcat që një ditë më pas të jetë prezent në fushën e lojës për të ndihmuar skuadrën së tij në një ndeshje shumë të rëndësishme.Djali i Alaa Ahmed vdiq të enjten, por portieri këtë lajm nuk ia ka bërë të ditur askujt, madje as shokëve […]

E talli për të mburrur Elvanën, këngëtari i kthehet ashpër Ermalit: S’di si të marrin…

Published on :

Aktori i humorit Ermal Mamaqi fundjavën që shkoi ka pasur të ftuar në emision miken e tij, këngëtaren Elvana Gjata. Gjatë intervistës u përmend fakti se Elvana ka qenë pjesë te “Ethet e së premtes”, ku është skualifikuar nga këngëtari Besmir Metani.Ermali tha:…Per me shume kliko ne reklamen me poshte dhe shiko videon e plote: