Në mars dalin para gjyqit funksionarët e BDI-së të akuzuar nga PSP-ja

Published on :

Agjencia e lajmeve Makfax raporton se funksionarët e parë të BDI-së të përfshirë në lëndën “Titanik 3” të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) do të dalin para gjykatës më 16 mars, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ejup Alimi dhe Ismet Guri akuzohen për shkatërrim të materialit zgjedhor. Lënda do të gjykohet nga gjykatësja Ola Ristova. Paraprakisht atyre u […]

Shpërthen aktivistja qytetare: Erdhi jeta në Maqedoni për kriminelët e vërtetë!

Published on :

Aktivistja e të drejtave të njeriut Meri Nikolova ka drejtuar akuza të rënda ndaj qeverisjes aktuale, duke theksuar se ajo i ka krijua jetë vetëm kriminelëve të vërtetë, ndërsa qytetarët janë duke vuajtur. Ajo përmes një postimi në facebook ka theksuar se dita ditës qytetarët po jetojnë të frikësuar, për shkak të mungesës së perspektivës. […]

Sara/ Ia dhash biznesmenit me X6 per vetem 50 euro, por ai me dha…

Published on :

Një lidhje jashtëmartësore sjell pasoja që nuk prekin vetëm dy personat e përfshirë në të. Historia e një vajze të re me një burrë të martuar është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirmëngjes shkodranë. Jam aq në stres dhe aq në udhëkryq sa dua të them fillimisht se nëse nuk keni ndonjë gjë të mirë për të […]

Çfarë dreqi është kjo krijesë, gjysme njeri gjysme … Bota ne rrezik? ( VIDEO )

Published on :

Në rrjetet sociale tashmë kanë filluar të qarkullojnë fotografi të ndryshme duke pretenduar që një eksperiment laboratorik nuk shkoi edhe sic duhet, e për të përfunduar në një njeri bricjap.Ndërkaq njerëzit në saj të këtyre fotografive dhe video’s ndjehen mjaft të frikësuar. Legjenda thotë se misteri i kësaj kafshe, apo njeriut hibrid ka origjinën nga […]

Luana Vjollca pa të brendshme? Publikon videon e nxehtë dhe i “fikson” të gjithë (VIDEO)

Published on :

Luaana Vjollca është nga ato personazhe që komentohet shumë, e kjo jo pa arsye. Moderatorja gjithnjë tërheq vëmendje për shkak të formave të saj fizike të cilat çdo vit duket se ndryshojnë, edhe pse e pyetur nëse ka ndonjë ndërhyrje estetike, e ka mohuar gjithmonë.Megjithatë, veç formave, Luana di të provokojë edhe me veshjet, ashtu […]

Besi “ngacmon” italianet para Xhensilës! Do shkriheni së qeshuri

Published on :

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më simpatike të estradës sonë. Ata kanë qenë shumë të komentuar në shtypin rozë gjatë vitit që kemi lënë pas, shkruan lajmi.net. Çifti po qëndrojnë për pushime në Itali dhe nga atje po sjellin vazhdimisht pamje të reja nga vendet që po vizitojnë. Është Besi ai i […]

“Bëj shumë seks”, përgjigja e Robertit e bën me turp moderatoren (VIDEO)

Published on :

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha, ka rrëfyer sesi ia del të qëndrojë në formë kaq të mirë, e këtë e ka pohuar në emsionin “Why Not” të Roza Latit.“Unë mendoj që është gjenetika dhe mënyra ime e jetesës. Ushqimi, palestra, seks sa më shumë, ujë sa më shumë dhe gjumë pasdite.”-u shpreh Berisha.Kliko ne […]

Skandal: Çmendet Arian Çani ‘zhvesh’ Big Mamën në emision, por shikoeni reagimin e saj (Foto/Video)

Published on :

Skandal: Çmendet Arian Çani ‘zhvesh’ Big Mamën në emision, por shikoeni reagimin e saj….Big Mama muajt e fundit ka qenë shumë e pranishme në kryetitujt e mediave. Ajo komentohet shumë për ndryshimin që ka bërë në trupin e saj, duke i larguar tërësisht kilogramët e tepërt. Mbrëmë, Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin […]