Dafina largon të gjitha, publikohet fotoja në Instagram

Published on :

Dafina Zeqiri është emër shumë i dashur për publikun. Tash e një kohë, ajo po jeton në Amerikë ku edhe po punon drejt realizimit të ëndrrës së saj, shkruan lajmi.net.Ashtu si edhe shumë të tjerë, edhe Dafina nuk mund t’i rezistojë rrjeteve sociale në të cilat shumë shpesh pozon imazhe të reja. Në fotografinë e […]

Dua Lipa thyen edhe një rekord

Published on :

Dua Lipa është këngëtarja e njohur shqiptare që tashmë ka hyrë furishëm në tregun muzikor. Ajo së fundi ka publikuar një imazh ku shfaqet shumë provokative dhe në formë, transmeton Indeksonline. Aty ajo ka theksuar se ka thyer edhe një rekord me këngën e saj “IDGAF”. Këngë kjo e cila ka arritur 100 milion klikime […]

Duke i futur duart njëri-tjetrit në publik, çiftet lënë nam në mes të njerëzve

Published on :

Ndonjëherë qeniet njerëzore si të brishta nga natyra nuk mund ta përmbajnë veten dhe lënë në publik skena të padëshirueshme për masën. Sigurisht që të gjithëve na pëlqen pak kohë intime me të dashurit tanë, por ka edhe nga ata persona që këtë gjë e bëjnë pa problem edhe në publik. Fotot e mëposhtme janë […]

Reagon Jovani i UDB-së: Nuk e kam torturuar Ahmetin, jemi bashkëveprimtarë që nga 81-shi

Published on :

Jovani i UDB-së ka reaguar përmes rrjeteve sociale lidhur me akuzat e kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti se gjoja e ka torturuar në të kaluarën. Siç shkruajnë disa mediume maqedonase, përmes një postimi në facebook Jovani sqaron se jo vetëm që nuk e ka torturuar Ahmetin, por de janë bashkëveprimtarë që nga demonstratat studentore në […]

Në mars dalin para gjyqit funksionarët e BDI-së të akuzuar nga PSP-ja

Published on :

Agjencia e lajmeve Makfax raporton se funksionarët e parë të BDI-së të përfshirë në lëndën “Titanik 3” të Prokurorisë Speciale Publike (PSP) do të dalin para gjykatës më 16 mars, përcjell Telegrafi Maqedoni. Ejup Alimi dhe Ismet Guri akuzohen për shkatërrim të materialit zgjedhor. Lënda do të gjykohet nga gjykatësja Ola Ristova. Paraprakisht atyre u […]

Shpërthen aktivistja qytetare: Erdhi jeta në Maqedoni për kriminelët e vërtetë!

Published on :

Aktivistja e të drejtave të njeriut Meri Nikolova ka drejtuar akuza të rënda ndaj qeverisjes aktuale, duke theksuar se ajo i ka krijua jetë vetëm kriminelëve të vërtetë, ndërsa qytetarët janë duke vuajtur. Ajo përmes një postimi në facebook ka theksuar se dita ditës qytetarët po jetojnë të frikësuar, për shkak të mungesës së perspektivës. […]

Sara/ Ia dhash biznesmenit me X6 per vetem 50 euro, por ai me dha…

Published on :

Një lidhje jashtëmartësore sjell pasoja që nuk prekin vetëm dy personat e përfshirë në të. Historia e një vajze të re me një burrë të martuar është rrëfyer për “ShkodraNews”. “Mirmëngjes shkodranë. Jam aq në stres dhe aq në udhëkryq sa dua të them fillimisht se nëse nuk keni ndonjë gjë të mirë për të […]

Çfarë dreqi është kjo krijesë, gjysme njeri gjysme … Bota ne rrezik? ( VIDEO )

Published on :

Në rrjetet sociale tashmë kanë filluar të qarkullojnë fotografi të ndryshme duke pretenduar që një eksperiment laboratorik nuk shkoi edhe sic duhet, e për të përfunduar në një njeri bricjap.Ndërkaq njerëzit në saj të këtyre fotografive dhe video’s ndjehen mjaft të frikësuar. Legjenda thotë se misteri i kësaj kafshe, apo njeriut hibrid ka origjinën nga […]

Luana Vjollca pa të brendshme? Publikon videon e nxehtë dhe i “fikson” të gjithë (VIDEO)

Published on :

Luaana Vjollca është nga ato personazhe që komentohet shumë, e kjo jo pa arsye. Moderatorja gjithnjë tërheq vëmendje për shkak të formave të saj fizike të cilat çdo vit duket se ndryshojnë, edhe pse e pyetur nëse ka ndonjë ndërhyrje estetike, e ka mohuar gjithmonë.Megjithatë, veç formave, Luana di të provokojë edhe me veshjet, ashtu […]

Besi “ngacmon” italianet para Xhensilës! Do shkriheni së qeshuri

Published on :

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë ndër çiftet më simpatike të estradës sonë. Ata kanë qenë shumë të komentuar në shtypin rozë gjatë vitit që kemi lënë pas, shkruan lajmi.net. Çifti po qëndrojnë për pushime në Itali dhe nga atje po sjellin vazhdimisht pamje të reja nga vendet që po vizitojnë. Është Besi ai i […]