Elvana Gjata i lë të gjithë pa fjalë, ngrihet papritur dhe puth në buzë Kejvinën

Published on :

Këngëtarja Elvana Gjata i ka habitur të gjithë mbrëmjen e sotme.E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku rrëfeu më shumë rreth jetës së saj dhe se çfarë ka ndodhur gjatë kësaj periudhe që ka qenë larg medias, ajo bëri të papriturën.Pasi hyn në studio, Kejvina pyet Elvanën:Çfarë mendimi ke për vajzat ti? Të pëlqejnë […]

Elvana Gjata pranon për herë të parë lidhjen e re të dashurisë

Published on :

Sot në një intervistë në “Xing me Ermalin”, Elvana Gjata ka pranuar për herë të parë publikisht se është në një lidhje dashurie. Gjatë intervistës në shtëpinë e këngëtares, Ermali e ngacmoi paksa duke i thënë: “Po mirë mi goc vajte 62 vjeç edhe ngele gjithë jetën beqare”.”Mesa duket gjërat kanë ndryshuar”, iu përgjigj Elvana. […]

Gjithmonë ka surprizuar, por këtë herë Angela Martini mbetet vetë pa fjalë(Foto)

Published on :

Publikimet e saj gjithmonë tërheqin vëmendje.Modelja shqiptare më e lakuara e kohëve të fundit, ka befasur me publikimin e saj më të fundit. Jeni mësuar ta shikoni pjesën më të madhe të postimeve të saj me sa më pak rroba…? Por këtë herë Angela Martini, bashkëshortja e miliarderit rumun ka pozuar e veshur dhe e mbuluar […]

Luana Vjollca ‘arratiset’ me gjysmën më të mirë(Foto)

Published on :

Luana Vjollca është duke kaluar momente speciale krah personit më të dashur.Dhe bëhet fjalë pikërisht për motrën e saj, Marinën. Me anë të disa postimeve në rrjetet sociale, Marina ka treguar se dy motrat kanë zgjedhur një vend me borë për të kaluar disa ditë pushimi edhe pse është mesi i javës.Edhe pse tashmë janë pjesë […]

Geta shfaq linjat seksi(Foto)

Published on :

Geta Beqa është shumë aktive në rrjetet sociale.Duke qenë së ajo ka një ditë shumë të ngarkuar me aktivitete dhe punës, duket se dita e saj fillon shumë herët.Sigurisht, që ajo ditën e fillon me ushtrime dhe fitnesi. Këtë e ka konfirmuar edhe me një postim në llogarinë e saj në “Instagram” ku paraqitet si […]

Kjo prezantuese shqiptare është sozia e Elvana Gjatës?

Published on :

Elvana Gjata është njëra ndër artistet më simpatike të estradës, shkruan Gazeta Blic. Karriera e saj muzikore ka filluar qysh në moshë të re, ku tanimë po shijon çdo sukses të këngëve dhe hiteve të mëdha. E përveç karrierës së bujshme, këngëtarja Gjata shquhet për fizikun mëse të formësuar dhe pamjen e mrekullueshme që ka. […]

Emily vazhdon me provokime, tregon gjysmën e gjoksit(FOTO)

Published on :

Emily Ratajkowski ka treguar gjysmën e gjoksit të saj derisa ka vazhduar promovimin e linjës së saj të bikineve. Ajo u bë e njohur më shumë gjatë vitit 2013 kur bëri fotot nudo dhe një video luajti rolin e muzës të këngëtarit Robin Thicke. E këtë ajo e ka bërë edhe sonte duke postuar foto […]