Mihrije Brahës për pak sa nuk i duket ‘zogu’ në këtë imazh (FOTO)

Published on :

Ka 50 vite, por këngëtaren kosovare siç duket ‘Plakja e ka harruar’, shkruan Gazeta Blic.Është fjala për Mihrije Brahën e cila çdoherë e më shumë vazhdon të jetë më atraktive dhe të sjellë imazhe për fansat e saj. Në rrjetin social ‘Instagram’, është tejet aktive. Fotografinë e fundit që ka publikuar është gjatë një emisioni, […]

Lajme jo të mira për ‘Nihanin’

Published on :

Aktorja e njohur turke, Neslihan Atagul, duket se nuk po kalon momente të mira në jetën e saj private. Prej 1 viti e gjysmë aktorja është e martuar me Kadir Dogulu, por së fundmi mediat turke raportojnë për një krizë mes tyre. Shkak është bërë një natë që Kadir ka festuar deri orët e vona […]

Bebe Rexha thyen rekordin në toplistën e muzikës country

Published on :

Këngëtarja shqiptare, Bebe Rexha ka vazhduar të thyejë rekorde në toplistën e muzikës country. Ajo me këngën “Meant to Be” ka qëndruar në krye të toplistës së Billboardit për javën e dhjetë me radhë. “Kush do ta kishte menduar që një vajzë njujorkeze do të thyente rekordet e muzikës country”, ka shkruar Bebe Rexha.

Leonora Jakupin kurrë nuk e keni parë më të zhveshur se kaq

Published on :

Leonora e bukur, e ëmbël, e këndshme. Dhe, Leonora me shumë stil, që e imitojnë pafundësisht, që shumë femra duan të duken fiks si ajo.Këngëtarja përpiqet të mos zbulojë shumë, andaj fustanet dhe veshjet i zgjedh me kujdes.Pra, Leonora nuk është shumë bujare kur bëhet fjalë për zhveshje.E, megjithatë, ndër vite e ka pasur ndonjë […]

Kjo është Ronela Hajati pa grim

Published on :

 Këngëtarja Ronela Hajti është këngëtare shumë energjike.Ajo llogarit disa hite, si solo projekte ashtu edhe bashkëpunime.Njihet si një nga artistet që eksperimenton goxha shumë me dukjen, por shumë herë nuk e ka problem të shfaqet tërësisht pa grim.Njësoj ka vepruar edhe në fotografinë e fundit, të cilën e publikoi në llogarinë e saj në Instagram, […]

Xhensila nuse e zonja, ja darka që përgatiti mbrëmë

Published on :

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është emër shumë i pëlqyer për publikunAjo është shumë aktive në rrjete sociale me publikimin e imazheve nga përditshmëria e saj.Mbrëmë ajo postoi disa fotografi në të cilat u shfaq në një kënd tjetër e që ishte këndi i kuzhinës në të cilin kishte përgatitur darkën. Shikoni duke klikuar në reklamë..     […]

Ndryshimi i jashtëzakonshëm i aktores kryesore të Ertugrul

Published on :

Aktorja Esra Bilgiç magjeps me bukurinë e saj ndjekësit e serialit “Ertugrul”, por sipas medias turke ajo jo gjithmonë ka qenë kaq e bukur.Disa foto të publikuara së fundmi habisin për ndryshimin e madh të saj ndër vite.Aktorja 25-vjeçare prej katër vitesh luan rolin e Sulltaneshës Halime në serialin “Ertugrul”, serial historik që ka thyer […]

Noizy filmon veten i zhveshur në vaskë

Published on :

Një nga reperët më të kërkuar shqiptar dhe njëherësh ndër më të suksesshmit është Noizy. Reperi është shumë aktiv me projekte muzikore si dhe me koncerte në vende të ndryshme, shkruan lajmi.net. Por, krahas këtyre angazhimeve, ai ndanë pak kohë edhe për relaks, ashtu siç ka vepruar mbrëmë. Në llogarinë e tij në Instagram, Noizy ka […]