Vdes gruaja shqiptare pasi hidhet nga pallati

Published on :

Një grua në Tiranë ka humbur jetë tragjikisht një ditë më parë. 60-vjeçarja L.M. është hedhur nga kati i nëntë i banesës ku jetonte në rrugën “Besim Alla”, duke gjetur vdekjen e menjëhershme. Dyshohet se akti fatal është kryer në gjendje të rënduar psikologjike. Lidhur me këtë rast materialet iu referuan Prokurorisë së Tiranës për […]

5-vjeçari nga Tirana pranohet në organizatën botërore të gjenive, e frikshme ajo që mund të bëjë

Published on :

I nderuar lexues, ky vogëlush që shikon në foto është një gjeni. Po, po…një gjeni i cili tanimë është pranuar në shoqatën botërore të gjenive “Mensa Internacional”. Inteligjenca e tij është e të njëjtit spekter me atë të fizikantit Albert Ajnshtain! Quhet Dionis Senjo, është vetëm 5 vjeç dhe është djali i një çifti onkologësh […]

Po çmend botën: Kush është Dajana, serbja më seksi në botë

Published on :

Është konsideruar si femra më seksi e Kroacisë, por shumë pak e dinë se Dajana Gudic është në fakt me origjinë serbeAjo ka mbi 500 mijë ndjekës në ‘Instagram’ ku nuk heziton të shpërndajë foto provokuese, duke çmendur fansat. Bukuroshja serbe ka ndjekur një shkollë të mesme në Ohajo të SHBA-së dhe filloi modelin që […]

“Bab, mbaje mend! Sa të bëhem 17 vjeç do të të vras”, historia që trondit (Video)

Published on :

Dhuna në familje është një fenomen që ka përmasa të frikshme në të gjithë Shqipërinë, por edhe në qytetin e Shkodrës. Një histori e dhimbshme është rrëfyer nga një e re. “Përshëndetja. Më ka prekur pa masë vrasja e asaj gruas nga burri pardje. Përditë kështu rastesh. Tmerr. Jam një vajzë nga Shkodra dhe dua […]

I zhduket gruaja 22-vjeçare, burri kërkon ndihmë në polici…

Published on :

Një 22-vjeçare rezulton e zhdukur prej ditës së djeshme. Bëhet fjalë për shtetasen me inicialet M.XH. nga Selita e cila ëhstë larguar nga bensa e saj për të mos u kthyer më. Denoncimi në polici ëhstë kryer nga bashkëhsorti i saj 32-vjeçar me inicialet S.Xh. Pasi ka humbur kontaktet me bashkëshorten, ai ia komunikuar me […]

Ky është shqiptari që humbi jetën tragjikisht në Itali, miku që i shkaktoi vdekjen përlot me fjalët që i shkruan

Published on :

Jeton Shabani është i riu shqiptar i cili humbi jetën natën e mbrëmshme në një aksident rrugor në afërsi të San Bonifaçios,Itali.26-vjeçari nga Kamjani i Tetovës,me banim në Arkole,ishte duke udhëtuar në mjetin tip “Volkswagen” me mikun e tij të ngushtë Patrikun,kur gjeti vdekjen.Ata kishin dalë për një xhiro me makinë kur drejtuesi i mjetit […]

U vetëplagos me armë zjarri, ndërron jetë në spital 20 vjeçari nga Fieri

Published on :

20-vjeçari që u vetëplagos mesditën e sotme në qytetin e Fierit, nuk ka mundur të shpëtojë.Roel Yzeiri qëlloi veten aksidentalisht në kokë në rrethana ende të paqarta.I riu u dërgua në spital nga familjarët e tij, të cilët i thanë policisë se djali i tyre qëlloi veten aksidentalisht me armë.Kliko reklamen me poshte per te […]

Shqiptari shuhet në lule të rinisë, u përplas nga një grup të moshuarish në Itali

Published on :

Një shqiptar është shuar në lule të rinisë,ditën e sotme,pas një aksidenti tragjik në Breshia të Italisë.Mediat italiane raportojnë se 21-vjeçari shqiptar(identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur)ka humbur jetën pasi u përplas nga një i moshuar italian.Ai po udhëtonte i vetëm me një makinë tip “Citroen C2”,kur u përplas me një makinë që […]