“Bëj shumë seks”, përgjigja e Robertit e bën me turp moderatoren (VIDEO)

Published on :

Bashkëshorti i Nora Istrefit, Robert Berisha, ka rrëfyer sesi ia del të qëndrojë në formë kaq të mirë, e këtë e ka pohuar në emsionin “Why Not” të Roza Latit.“Unë mendoj që është gjenetika dhe mënyra ime e jetesës. Ushqimi, palestra, seks sa më shumë, ujë sa më shumë dhe gjumë pasdite.”-u shpreh Berisha.Kliko ne […]

Skandal: Çmendet Arian Çani ‘zhvesh’ Big Mamën në emision, por shikoeni reagimin e saj (Foto/Video)

Published on :

Skandal: Çmendet Arian Çani ‘zhvesh’ Big Mamën në emision, por shikoeni reagimin e saj….Big Mama muajt e fundit ka qenë shumë e pranishme në kryetitujt e mediave. Ajo komentohet shumë për ndryshimin që ka bërë në trupin e saj, duke i larguar tërësisht kilogramët e tepërt. Mbrëmë, Big Mama ka qenë e ftuar në emisionin […]

Mbani Frymën: Del video e parë e Adelinës në çaste intime me të fejuarin maqedonas, Ja ç’ka i bën ai (VIDEO)

Published on :

Mbani Frymën: Del video e parë e Adelinës në çaste intime me të fejuarin maqedonas, Ja ç’ka i bën ai….Ajo u fejua me të dashurin e saj biznesmenin maqedonas. Ishte vet ajo që postoi një fotografi në rrjetin e saj social ku tregoi edhe unazën e çmueshme me të cilën e propozoi i dashuri. I […]

E gjeti vajzën 17 vjeçare të zhveshur me një djalë, ajo që bëri babai do ju lërë pa fjalë shiko pamjet

Published on :

Të gjithë mendojmë se nëse një baba do të kishte gjetur vajzën e tij adoleshente lakuriq me një djalë, sot do të ishim duke shkruar lajmin për krimin e kobshëm, se si babai mund t’i kishte vrarë të dy.Por është e pabesueshme se si një prind e ka menaxhuar një situatë të tillë.“Reddit” ka postuar […]

Patinazhistes franceze i ndodhi më e keqja – iu zhvesh fustani gjatë përformancës (VIDEO)

Published on :

Gjëja më e keqe që mund t’i ndodhë një valltareje akulli i ka ndodhur francezes, Gabriella Papadakis, në garën e saj në Lojërat Olimpike në Pyeongchang, njofton Klan Kosova.22 vjeçarja sapo kishte filluar pikën artistike me partnerin e saj, Guillaume Cizeron, kur një pjesë e fustanit iu zhvesh dhe kështu iu ekspozuan gjinjtë.:Ja dhe video […]

“Çfarë dreqin është kjo krijes?” – Video shokuese të kesaj krijese të panjohur deri me sot i gjith qyteti ne shok..

Published on :

Pas dallgeve te pasdites sot ne bregdet eshte shfaqur nje krijes e cuditshme.. Per te shikuar se cfar ne fakte eshte ajo jane thirrur te gjitha institutet per te inspektuar se cfar eshte. Per me teper sigurisht do ket edhe ndodnje prononcim neper media qe do tregoj se cfar ishte ne te vertet kjo krijes. […]

Ky rrëfim i Edones do ju lë pa fjalë: Bëra marredhenie me burrin e Tezes në shtëpinë e saj, por kur Tezja hyri në dhomë ndodhi e….

Published on :

Ky rrëfim i Edones do ju lë pa fjalë: Bëra marredhenie me burrin e Tezes në shtëpinë e saj, por kur Tezja hyri në dhomë ndodhi e….Përshëndetje Jam Edona Po ju rrëfej historin time, “Një ditë shkova në shtëpinë e Tezes aty ishte vetëm burri i saj, Ai u ul duke ber muhabet me mua […]

A e dini se Lulja, gruaja e Medes në të kaluarën ishte e fejuar me biznesmenin e njohur shqiptarë, ja kush është ai (FOTO EKSKLUZIVE)

Published on :

Këngëtari Meda njihet si njëri ndër këngëtarët shumë të suksesshëm. E prej kur u bë ai një fytyrë publike shume e dashur, edhe gruaja e tij nuk u ka shpëtuar mediave. Lulja dhe Meda janë një çift shumë i lumtur dhe këtë e dëshmojnë nëpërmjet fotografive që publikojnë në rrjeta sociale. Por zbulohet se Lulja […]

Video/ Kamera e fshehtë në dhomat e zhveshjes së stjuardesave ruse

Published on :

Një kamera e fshehtë po bën xhiron e rrjetit. Ajo eshte postuar ne kanalin youtube dhe thuhet se eshte vendosur në dhomën e zhveshjes së stjuardesave të një linje ajrore ruse, duket se kamera e fshehtë ka sjellë filmime, të cilat kanë intriguar përdoruesit e interntit.Kamera e vendosur edhe brenda dollapëve, tregon pamjet e vajzave […]